WAKACJE W CENTRUM
Zapraszamy na bezpłatne zajęcia, które odbędą się w Centrum Sportowo-Widowiskowym w Kozach. To doskonała okazja, by zadbać o formę, dobrze się bawić i spędzić czas w gronie aktywnych osób. Dowiedz się więcej w naszym artykule!
SPORTOWE WAKACJE Z CSW KOZY - "Z NAMI NUDA SIĘ NIE UDA 2025"
W trakcie wakacji w Centrum Sportowo - Widowiskowym w Kozach dzieci z koziańskich szkół podstawowych będą mogły skorzystać z bezpłatnych zajęć sportowo-rekreacyjnych.
I tura:
- W pierwszym tygodniu wakacji (30.06 - 4.07) zajęcia będą odbywały się od 9:00 do 13:00,
- W drugim tygodniu wakacji (07.07 - 11.07) zajęcia będą odbywały się od 9:00 do 13:00.
II tura
- Przed ostatni tydzień wakacji (18.08 - 22.08) zajęcia będą odbywały się od 9:00 do 13:00.
- Ostatni tydzień wakacji (25.08 – 29.08) zajęcia będą odbywały się od 9:00 do 13:00.
Zapisy ruszają już 16 czerwca 2025. Można zapisać się tylko i wyłącznie telefonicznie pod numerem telefonu 505 091 883 w godzinach 7:00 -15:00 od poniedziałku do piątku. Ilość miejsc ograniczona. Na każdą turę możemy zapisać aż 45 dzieci !
UWAGA: Każdy uczestnik może wziąć udział tylko i wyłączenie w jednym tygodniu zajęć w każdej turze.
Zajęcia będą bezpłatne.
Plan zajęć każdego dnia będzie uzależniony od ilości chętnych, pogody i zainteresowań uczestników. Minimalny wiek uczestnika to 7 lat obecna klasa 1. Uczestnik na zajęciach musi mieć obuwie zamienne oraz strój sportowy nie krępujący ruchów wraz z bidonem lub butelką na wodę. Warunkiem przyjęcia do grupy jest wypełnienie przez rodzica / opiekuna prawnego karty zgłoszeń oraz podpisanie i akceptacja regulaminu zajęć.
Zajęcia będą zrealizowane dzięki środkom gminnego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii.
Ze szczegółowym regulaminem zajęć można zapoznać się na końcu artykułu.