KOMUNIKAT DLA UCZESTNIKÓW BIEGU I RAJDU
Już 3 czerwca widzimy się na szczycie Hrobaczej Łąki

 

 

Do biegu i rajdu pozostało już niewiele czasu. Poniższy artykuł to takie kompedium wiedzy o naszym biegu i rajdzie. Bardzo prosimy uczestników o zapoznanie się z nim.

OŚWIADCZENIE

Jeszcze w domu wydrukuj oświadczenie ( do pobrania na końcu artykułu), wypełnij, podpisz i zabierz ze sobą do biura zawodów. Jeśli jesteś mieszkańcem Gminy Kozy - wydrukuj, wypełnij i podpisz oświadczenie mieszkańca Gminy Kozy - ta sama procedura dotyczy mieszkańców powiatu bielskiego.

Nie będzie możliwości wydrukowania oświadczenia w Biurze Zawodów.

PARKINGI (okolice biura zawodów)
Miejsca parkingowe – prosimy parkować przy ul. Cmentarnej w Kozach lub na pl. ks. Karola Kochaja.

BIURO ZAWODÓW
Czynne w sobotę 3 czerwca 2023 od godziny 7:00 do 9:45. Biuro będzie się mieściło na hali sportowej w Centrum Sportowo-Widowiskowym w Kozach, pl. ks. Karola Kochaja 1, 43-340 Kozy.

Listy startowe są dostępne w internecie na stronie www.bnhl.pl oraz będą wywieszone w biurze zawodów.

Nie będzie możliwości odebrania pakietu startowego w imieniu innego uczestnika.

DOTARCIE NA START - KLUCZOWA ZMIANA W 2023 ROKU

W 2023 ze względu na realizowaną przez Gminę Kozy przebudowę ulicy Piaskowej NIE będzie możliwości dojazdu na miejsce startu samochodem. Na start można dostać się:

 • busem,
 • pieszo.

Z biura zawodów na start jest 2,5 km. Odcinek ten, można pokonać w ramach rozgrzewki przed startem. Dojście będzie oznakowane pomarańczowymi strzałkami na ziemi. Trasa z biura zawodów prowadzi ulicami: Kościelną, Beskidzką, Panienki, Piaskową. Kierujemy się w stronę kamieniołomu w Kozach.

Umożliwimy dojazd na start busem, który będzie odjeżdżał z parkingu Centrum Sportowo – Widowiskowego. Bus będzie kursował (od godziny 8:15) wahadłowo na trasie – CSW w Kozach – przystanek autobusowy na rozwidleniu ul.Piaskowej i ul. Panienki, skąd na miejsce startu jest tylko 400m. Wyjazd busa przy pełnej obsadzie osobowej. Ostatni odjazd busa planowany jest punktualnie o godzinie 10:00 - wyłącznie dla osób udających się na Rajd Nordic Walking.

UWAGA - bus nie przewiezie wszystkich uczestników. Prosimy tak zaplanować godzinę przyjścia do biura zawodów, aby na spokojnie dostać się pieszo na miejsce startu.

DEPOZYT
Depozyt będzie otwarty od godziny 9:00 do 10:25 w oznaczonym samochodzie w okolicach miejsca startu. Rzeczy z depozytu będzie można odebrać przy schronisku na Hrobaczej Łące do godziny 14:00. Prosimy nie dawać do depozytu wartościowych przedmiotów.

START ZAWODÓW

 • godzina 10:15 - start biegu
 • godzina 10:30 - start rajdu NW

NUMER ALARMOWY

Na numerze startowym znajduje się numer telefonu. Prosimy korzystać wyłącznie w przypadku wypadku na trasie, w celu wezwania pomocy.


POSIŁEK REGENERACYJNY PRZY SCHRONISKU
Na mecie zawodów będziecie mieli posiłek regeneracyjny. Na numerze startowym, jest oznaczenie czy wybraliście poczęstunek mięsny (M) czy wegetariański (W). Prosimy, aby nie zmieniać wcześniej dokonanego wyboru posiłku.


OFICJALNE ZAKOŃCZENIE
Dekoracja ok. 13:00 polana przy wiacie obok schroniska. Na stronie www.bgtimesport.pl będą dostępne wyniki on-line z naszego biegu i rajdu Nordic Walking.


POWRÓT NA MIEJSCE STARTU
Proponujemy zejście z Hrobaczej Łąki szlakiem żółtym prowadzącym do centrum Kóz (ok. 5km).

Mam nadzieję, że atmisfera w tym roku będzie równie gorąca jak w latach poprzednich. Znów szykujemy dla Was muzyczne atrakcje na trasie - będzie się działo. Ja już nie mogę się doczekać - mów Dyrektor CSW Pan Konrad Hamerlak

 

 


  Centrum Sportowo-Widowiskowe w Kozach

  Pl. Ks. K. Kochaja 1, 43-340 Kozy

    +48 33 817 57 40

    +48 505 091 883

    sekretariat@csw.kozy.pl

  Godziny otwarcia

  Poniedziałek - Piątek     od 07:00 do 22:00

  Sobota     09:00 - 22:00

  Niedziela     09:00 - 22:00

  Dojazd

  Projekt i wykonanie : MyWebFactory