Turniej Tenisa Stołowego Złota Koza

Wyniki turnieju tenisa stołowego ? VIII Złota Koza 2017?

rozegranego w Kozach w dniu 22.01.2017

kategoria Open:

1. Gąsiorski Paweł – Cisie

2. Ihas Janusz ? Pogórze

3. Ihas Jerzy ? Pogórze

4. Klafczyński Robert – Zabrze

5-6.

Rybak Kazimierz ? Rybnik

Pełka Jerzy – Orzesze

7-8.

Graboń Adam ? Bielsko-Biała

Puda Piotr – Góra

9-12.

Cieślar Marek ? Bielsko-Biała

Lewczuk Mirosław –Świętochłowice

Gajewska Natalia ? Jeleśnia

Mrowiec Michał – Pogórze

13-16.

Hojnacki Jerzy ? Bielsko-Biała

Graboń Magda ? Bielsko – Biała

Kudelski Paweł – Kozy

Kasperski Adam – Chorzów

17-24.

Merta Rafał – Stara Wieś

Wisiński Eugeniusz – Łodygowice

Rus Bogusław ? Żywiec

Pietrzak Henryk – Skoczów

Kołoczek Adam – Bielsko-Biała

Suchodolski Paweł – Gilowice

Śliwka Zdzisław ? Bielsko-Biała

Żerdziński Tadeusz – Rybnik

25-32.

Hajdusianek Stanisław ? Bielsko-Biała

Tokarski Jerzy ? Bielsko – Biała

Kałuża Antoni – Żory

Miczołek Krzysztof – Oświęcim

Skowronek Paweł – Chełmek

Gawęda Grzegorz ? Tychy

Paluch Janusz ? Bielsko-Biała

Bukowski Jan – Bystra

33-43.

Karcz Jakub ? Stara Wieś

Kurek Kamil – Pogórze

Żyrek Piotr ? Bielsko-Biała

Zawada Jakub – Kozy

Zawada Tomasz – Kozy

Siedlaczek Andrzej ? Ustroń

Dwornik Zdzisław ? Bielsko-Biała

Kat. Weterani 60 lat i starsi:

1. Biaduń Antoni ?Zabrze

2. Pietrzak Henryk – Skoczów

3. Kałuża Antoni – Żory

4. Hojnacki Jerzy ? Bielsko-Biała

5-6.

Hajdusianek Stanisław ? B-B.

Skowronek Paweł – Chełmek

7-8.

Wisiński Eugeniusz – Łodygowice

Tokarski Jerzy? Bielsko-Biała

9-10.

Siedlaczek Andrzej ? Ustroń

Bukowski Jan – Bystra

GALERIA

 

 

 

VII OTWARTY TURNIEJ TENISA
STOŁOWEGO AMATORÓW
ZŁOTA KOZA

 

DSCF0008W niedziele  24.01.2016r. już po raz siódmy w obiekcie Centrum Sportowo-Widowiskowym w Kozach odbył się otwarty turniej amatorów o ?Złotą Kozę?. W bieżącej edycji brało udział 43 uczestników. Ponownie najbardziej prestiżową nagrodę w kategorii open zdobył Paweł Gąsiorski, który w grze finałowej po bardzo wyrównanym pojedynku pokonał Janusza Ihasa 3:2. Trzeba podkreślić, że mecz stał na bardzo wysokim poziomie i mógł zakończyć się zgoła odmiennie, gdyż zawodnik ze Skoczowa miał po swojej stronie piłki meczowe. Tylko opanowanie, doświadczenie i walka do ostatniej piłki pozwoliły Pawłowi ponownie stanąć na najwyższym stopniu podium.

 

To już szóste z rzędu zwycięstwo tego zawodnika w tym turnieju.

DSCF0072

W kategorii open kobiet ponownie zwyciężczynią okazała się Sandra Hetnał z Bielska-Białej.

DSCF0076

Pierwsza nagroda w kategorii weteranów (60 lat i starsi) przypadła w udziale Zdzisławowi Dziendzielowi zawodnikowi miejscowego klubu LKS Orzeł Mirex Kozy.

DSCF0070

 

Najmłodszą uczestniczką turnieju i równocześnie zdobywczynią trzeciego miejsca w kategorii open kobiet została Natalia Gajewka z Jeleśni.

DSCF0078

Najstarszym uczestnikiem turnieju, cały czas w doskonałej formie, był osiemdziesięciolatek Pan Wiśiński Eugeniusz z Łodygowic.

 

Dziękujemy za liczne przybycie i sportową atmosferę.
Zapraszamy za rok !

kategoria Open:DSCF0083

 

1. Gąsiorski Paweł – Cisie

2. Ihas Janusz ? Pogórze

3. Ihas Jerzy ? Pogórze

4. Chybiński Marek – Częstochowa

5-6.

Hetnał Sandra ? Żywiec

Prochot Krystian – Kozy

7-8.

Burger Dawid ? Żywiec

Tomiczek Jakub ? Węgierska Górka

9-12.

Cieślar Marek ? Bielsko-Biała

Warzecha Mirosław – Częstochowa

Graboń Adam ? Bielsko-Biała

Misiarz Łukasz ? Kozy

13-16.

Motyka Krystian ? Węgierska Górka

Gwizdon Artur ? Będzin

Żaczek Łukasz ? Kozy

Merta Rafał ? Stara Wieś

17-24.

Brak Sławomir? Bielsko-Biała

Topór Marzena ? Bielsko-Biała

Rus Bogusław ? Żywiec

Żyrek Piotr ? Bielsko-Biała

Kołoczek Adam – Bielsko-Biała

Hojnacki Jerzy ? Bielsko-Biała

Śliwka Zdzisław ? Bielsko-Biała

Kubinek Dariusz ? Bielsko-Biała

25-32.

Gajewska Natalia – Jeleśnia

Dziewoński Marian ? Częstochowa

Dziendziel Zdzisław ? Bielsko-Biała

Stępniewski Marek ? Bielsko-Biała

Skowronek Paweł – Chełmek

Wisiński Eugeniusz ? Łodygowice

Karcz Jakub ? Stara Wieś

Kudelski Paweł – Kozy

33-43.

Paluch Janusz ? Bielsko-Biała

Gołąb Paweł ? Bielsko-Biała

Hajdusianek Stanisław ? Bielsko-Biała

Zyzański Wiesław ? Bielsko-Biała

Baczewska Barbara ? Bielsko-Biała

Gajewski Adam – Jeleśnia

Bednarz Jan ? Bielsko-Biała

Chomicki Bogdan ? Bielsko-Biała

Dwornik Zdzisław ? Bielsko-Biała

Banasik Zbigniew ? Bielsko-Biała

Koziołek Jacek – Skoczów

Kat. Kobiety Open:

DSCF0073

 

1. Hetnał Sandra – Bielsko-Biała

2. Topór Marzena ? Bielsko-Biała

3. Gajewska Natalia – Jeleśnia

4. Baczewska Barbara ? Bielsko-Biała

 

Kat. Weterani 60 lat i starsi:

DSCF0077

 

1. Dziendziel Zdzisław ? Bielsko-Biała

2. Hojnacki Jerzy ? Bielsko-Biała

3. Dziewoński Marian – Częstochowa

4. Skowronek Paweł – Chełmek

5-6.

Hajdusianek Stanisław ? B-B.

Banasik Zbigniew ? Bielsko-Biała

7-8.

Wisiński Eugeniusz – Łodygowice

Bednarz Jan ? Bielsko-Biała