Amatorskie Zawody Pływackie

  maj 2016

W dniu 22-05-2016 r. w Centrum Sportowo-Widowiskowym z okazji Dni Kóz odbyły się amatorskie zawody pływackie zorganizowane przez Centrum Sportowo-Widowiskowe w Kozach oraz Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju i Promocji Gminy Kozy.
W rywalizacji w tym roku uczestniczyło 106 zawodników. Poniżej zamieszczamy rezultaty i czasy na poszczególnych dystansach.

Roczniki 2009 i młodsi – 25 m stylem dowolnym

chłopcy

  1. Filip Wróbel 0:31:35

dziewczyny

  1. Milena Malarz 0:26:41
  2. Helena Luranc 0:28:30
  3. Julia Kowalska 0:31:46
  4. Agata Borowska 0:33:13
  5. Julia Cudzich 0:32:03
  6. Kinga Stwora 0:34:04
  7. Natalia Borowska 0:34:08
  8. Aleksandra Frączek 0:34:19
  9. Sylwia Żaczek 0:34:20
  10. Emilia Sobuń 0:35:38
  11. Antonina Namysłowska 0:37:44
  12. Emila Sołczykiewicz 0:37:50
  13. Oliwia Cichoń 0:43:49
  14. Maria Ring 0:43:91
  15. Natalia Zalewska 0:46:48
  16. Aleksandra Synowiec 0:56:33
  17. Milena Strojek 1:03:63
  18. Wiktoria Stolarczyk 1:09:32


Roczniki 2008 – 2007 – 25 m stylem dowolnym

chłopcy

  1. Wojtek Gąsiorek     0:21:18
  2. Miłosz Skoczylas    0:23:20
  3. Michał Wrona        0:25:24
  4. Filip Matuszek       0:25:30
  5. Michał Filipiak       0:25:79
  6. Mikołaj Strojek       0:26:02      Szymon Zarębski    0:26:14
  7. Dominik Jurzak       0:26:73
  8. Konrad Wróbel        0:27:40
  9. Bartosz Siekierski    0:28:17
  10. Ludwig Żywczok      0:28:75
  11. Filip Filarski           0:29:78
  12. Szymon Polak         0:30:00
  13. Jacek Żywczok        0:30:46
  14. Jarema Puławski    0:31:69
  15. Eryk Łatanik           0:31:75
  16. Nataniel Góra         0:31:89
  17. Michał Korczyk         0:33:92
  18. Oliwier Błasiak        0:39:32
  19. Witold Zarębski      0:41:36
  20. Jan Lubert              0:45:30
  21. Jakub Rzepecki       0:48:44

dziewczyny

  1. Paulina Golec 0:23:01
  2. Antonina Malarz 0:26:58
  3. Maja Mirek 0:29:58
  4. Zuzanna Byrska 0:29:62
  5. Amelia Zawarus 0:30:09
  6. Maja Nalepa 0:30:16
  7. Milena Wróbel 0:31:62
  8. Alicja Nokielska 0:31:69
  9. Paulina Bojda 0:31:91
  10. Adrianna Soulich 0:32:59
  11. Magda Kołodziejczyk 0:32:80
  12. Nikola Kubisiak 0:33:33
  13. Julia Handzlik 0:33:68
  14. Paulina Wróbel 0:33:80
  15. Ania Kulka 0:34:95
  16. Karolina Bogunia 0:38:77
  17. Martyna Cieśla 0:49:00

Zuzanna Luranc /poza kon./ 0:25:75

Roczniki 2006 – 2005 – 25 m stylem dowolnym

chłopcy

  1. Paweł Filipiak 0:19:11
  2. Sebastian Nycz 0:19:43
  3. Adam Frączek 0;20;00
  4. Kacper Malarz 0:23:93
  5. Igor Cudzich 0:25:37
  6. Patryk Nycz 0:26:02
  7. Szymon Piczak 0:26:55
  8. Damian Gruszfeld 0:26:98
  9. Szymon Chrobak 0:27:83
  10. Marcin Jurzak 0:29:86
  11. Mateusz Zalewski 0:31:37
  12. Eryk Wawrzyczek 0:35:60
  13. Maksymilian Dudys 0:36:09
  14. Szymon Dzida 0:51:28

dziewczyny

  1. Justyna Kupczak 0:20:75
  2. Milena Mirek 0:23:00
  3. Olga Kupczak 0:23:10
  4. Wiktoria Kubisiak 0:24:13
  5. Zuzanna Masiak 0:26:27
  6. Wiktoria Zontek 0:27:03
  7. Martyna Stwora 0:27:68
  8. Zofia Nokielska 0:28:14
  9. Ola Kulka 0:28:16
  10. Dorota Wojtyczka 0:31:58
  11. Julia Łukasik 0:41:15
  12. Oliwia Kajor 0:41:94


Roczniki 2004 -2003 – 50 m stylem dowolnym

dziewczyny

  1. Karolina Żaczek 0:36:58
  2. Maria Olma 0:40:06
  3. Wiktoria Wróbel 0:42:28
  4. Hania Gala 0:44:92
  5. Kamila Handzlik 1:14:18
  6. Joanna Zalewska 1:14:64

Roczniki 2002 ? 1997 – 50 m stylem dowolnym

chłopcy

  1. Franciszek Gala 0:33:44
  2. Adrian Strączkowski 0:33:92
  3. Jan Sproncel 0:42:86

dziewczyny

  1. Marta Błasiak 0:57:83

Roczniki 1996 i starsi – 50 m stylem dowolnym

mężczyźni

  1. Jarosław Piczak 0:32:64
  2. Wojciech Luranc 0:39:35
  3. Krzysztof Nycz 0:43:50

kobiety

  1. Marta Dubiel 0:47:18
  2. Iwona Handzlik 1:12:00


Sztafeta rodzinna ? 2x 50m stylem dowolnym (open)

  1. Sergiusz i Paweł Filipiak 1:51:74
  2. Mikołaj i Sebastian Strojek 2:00:70
  3. Wojtek i Helena Luranc 2:06:36
  4. Wojtek i Zuzia Luranc 2:06:94
  5. Szymon i Jarosław Piczak 2:07:08
  6. Maria i Edyta Olma 2:11:46
  7. Jerzy i Olga Kupczak 2:13:87
  8. Magdalena i Justyna Kupczak 2:21:63
  9. Sylwia i Karolina Żaczek 2:28:94
  10. Katarzyna i Wiktoria Zontek 2:39:64

Zestawił: Czesław Banet

 

 

 

Regulamin

CEL:

  • Popularyzacja i upowszechnienie i sportu amatorskiego, propagowanie aktywnego stylu życia.
  • Aktywacja środowiska do uprawiania pływania.
  • Promocja Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju i Promocji Gminy Kozy.
  • Promocja pływalni CSW.

ORGANIZATOR:

  • Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Gminy Kozy.
  • Centrum Sportowo-Widowiskowe w Kozach

TERMIN I MIEJSCE:

22.05.2016r. pływalnia CSW Kozy.

UCZESTNICY:

W zawodach mogą startować amatorzy, osoby nie zrzeszone w klubach pływackich, zawodnicy którzy skończyli zawodowe pływanie min. 3 lata temu.

SPOSÓB PRZEPROWADZENIA ZAWODÓW:

  • 1100 Przyjmowanie zgłoszeń
  • 1230 Rozgrzewka ( skoki tylko na torze nr 1 ? jest to tor jednokierunkowy)
  • 1300 Start pierwszych zawodników (zaczynamy od najmłodszych)
  • Zakończenie zawodów w holu pływalni nastąpi po rozegraniu wszystkich przewidzianych serii pływackich.
Rok urodzenia Dystanse pływackie Styl

2009 i młodsi

25 m.

dowolny dz./chł.

2008r. – 2007r

25 m.

dowolny dz./chł.

2006r. – 2005r.

25 m.

dowolny dz./chł.

2004r. – 2003r.

50 m.

dowolny dz./chł.

2002r. – 1997r.

50 m.

dowolny dz./chł.

1996 i starsi

50 m.

dowolny K./M.

PŁYWANIE NA WESOŁO:

Sztafeta rodzinna 2x50m stylem dowolnym (open)

Sztafeta rodzinna stylem dowolnym (1 rodzic plus 1 dziecko) w przypadku rodzin 4 osobowych lub liczniejszych istnieje możliwość wystawienia maksymalnie 2 różnych zespołów sztafetowych. Do uzyskanego przez zespół sztafetowy czasu dodany zostanie wiek dziecka przeliczony na sekundy tj.(1 rok = 3 sekundy).

NAGRODY:

Medale, dyplomy, chusta z nadrukiem (dla pierwszych 60 zgłoszonych), słodycze.

ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO INTERPRETACJI ORAZ ZMIAN W REGULAMINIE.

DZIECI I MŁODZIEŻ STARTUJĄ ZA PISEMNĄ ZGODĄ RODZICÓW

  • Uczestnik musi posiadać dokument tożsamości (legitymację szkolną, kartę rowerową ), do wglądu na życzenie organizatora
  • DZIECI I MŁODZIEŻ STARTUJĄ ZA PISEMNĄ ZGODĄ RODZICÓW
  • Wejście na basen (na czas trwania zawodów) jest bezpłatne.
  • Jeden zawodnik/zawodniczka może startować w kilku konkurencjach.
  • Uczestnicy, którzy nie potrafią wykonać skoku startowego ze słupka, mogą startować z wody.
  • Organizator nie ubezpiecza zawodników.

  • Uczestnicząc zawodach pływackich lub przebywając w miejscu ich organizacji wyrażam zgodę na utrwalanie ich przebiegu przy wykorzystaniu wszelkich dostępnych technik foto lub video oraz wykorzystanie utrwalonego obrazu lub dźwięku.

  • Oświadczam, że ogólny stan zdrowia mój/mojego dziecka, pozwala wziąć udział w organizowanych zawodach.

  • Udział w zawodach (wpis na listę startową) jest równoznaczny z akceptacja powyższego regulaminu oraz jego postanowień.

 

 

WYNIKI Z ZAWODÓW Z DNIA 14.06.2015 r

Zobacz wyniki w nowym oknie.