WYDARZYŁO SIĘ: Zorientowane Kozy 2020
Ponad 160 osób z mapami biegało po Kozach. Za nami kolejna edycja Zorientowanych Kóz

 

CSW Kozy
CSW Kozy

W sobotę, 7 marca w Kozach zorganizowana została kolejna edycja Zorientowanych Kóz - Międzynarodowy bieg na orientację. Na 4 specjalnie na tę okazję przygotowanych trasach rywalizowało ponad 160 uczestników, to wynik o raz lepszy w stosunku do poprzedniego roku. 

- W tym roku mieliśmy okazję gościć ponad 160 zawodników. To wspaniały wynik. Przygotowaliśmy cztery nowe trasy, na których czekało wiele ukrytych punktów do odnalezienia. Myślę, że zabawa się udało, a dobra zabawa i wspaniałe wspomnienia zaaowocują jeszcze większą frekwencją w kolejnych latach - mówi Konrad Hamerlak, Dyrektor CSW, Współorganizator Biegu.

CSW Kozy
CSW Kozy

Specjalne „stacje” przygotowane zostały m.in. na terenie naszego Centrum, parku dworskiego, LKS Orzeł Kozy oraz w okolicznych ulicach. Na trasę uczestnicy wyruszali w poszczególnych kategoriach co 60 sekund, będąc zaopatrzonym w specjalnie przygotowane mapy z zaznaczonymi punktami do odnalezienia. 

 

W Kozach przygotowane zostały cztery trasy i kategorie dla uczestników.Trasy i kategorie:


A (długość ok. 3,1 km, 21 PK) – start indywidualny z oddzielną klasyfikacją dla kobiet i mężczyzn,
B (długość ok. 2,5 km, 19 PK) – start indywidualny z oddzielną klasyfikacją dla kobiet i mężczyzn,
C (długość ok. 2,5 km, 19 PK) – start w zespołach 2-osobowych, z oddzielną klasyfikacją dla kobiet, mężczyzn, zespołów mieszanych,
R (długość ok. 2,1 km 17 PK) – dla zespołów rodzinnych (rodzice z dziećmi do lat 12).

CSW Kozy
CSW Kozy

- Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w naszych zawodach. Dziękuję również naszym sponsorom firmie Skoczowskie, EkaMedica, Asport.pl oraz NexCom.pl. Do zobaczenia na nowych trasach już za rokdodał Dyrektor CSW Kozy

Poniżej czołowe lokaty w poszczególnych kategoriach oraz komplet wyników:

 AK (9/10) 4,2 km 20 PK Status: 12:59
L.p. Czas Imię i nazwisko
1 31:24 Moniak Zofia lks Górzanka Naw tarnawa górna
2 31:27 Marszałek Maria Jastrzębiacy Jastrzębie-Zdrój
3 32:20 Vricanova Sylva OB Havířov
4 32:41 Podgórska Marta Marta Chrzanów
5 33:30 Wysocka Jolanta Śląsk O-Team Zabrze
6 33:33 Denysenko Tamara Slávia ŽU Žilina
7 34:50 Chudíková Pavla SKOB Frýdek-Místek
8 36:56 Wiercioch-Wójtowicz Helena RCI Kraków
9 38:55 Urbánková Tereza O-RUNNAŘI Beskyd Kunčice pod Ondřejníkem



AM (33/34) 4,2 km 20 PK Status: 12:59
L.p. Czas Imię i nazwisko
1 21:57 Waluga Ireneusz Team 360 stopni Katowice
2 22:10 Borgiel,Jarek Coś nom pizło na Jastrzębie-Zdrój
3 22:12 Talanda Mateusz indywidualnie Bielsko-Biała
4 22:36 Jurczyk Maciej UKS Sparta Czyżowice
5 24:09 Bijok Marcin InO SCI Skoczów
6 24:26 Sporysz Mateusz BSRS Kozy
7 25:47 Volkov Alexander Slávia ŽU Žilina
8 26:14 Marszałek Waldemar Jastrzębiacy Jastrzębie-Zdrój
9 26:35 Niezgoda Przemysław BaraniokTeam Żory
10 26:51 Filipek Sławek Filipek z Konopi Bielsko-Biała
11 26:56 Brych Miłosz indywidualnie Katowice
12 27:20 Kawulok Marek TJ TŽ Třinec Bystřice
13 27:22 Marszałek Patryk Jastrzębiacy Jastrzębie-Zdrój
14 27:41 Pasek Marcin UKS Sparta Czyżowice
15 27:47 Moniak Andrzej lks Górzanka Naw tarnawa górna
16 28:13 Kryjomski Jerzy Trener Chrzanów
17 28:18 Kawala Patryk Patryk Chrzanów
18 28:33 Jurczyk Piotr UKS Sparta Czyżowice
19 28:34 Jakobi Zdeněk OB Havířov
20 30:04 Cader Rafał Niewyspane Leniw Bielsko-Biała
21 30:13 Klakla Kacper Kacper Chrzanów
22 30:47 Trębacz Antoni Antek Chrzanów
23 33:04 Volkov Maksym Slávia ŽU Žilina
24 33:22 Dutka Przemysław W końcu dobiegnę Bielsko-Biała
25 35:41 Kunath Pavel SKOB Ostrava
26 36:26 Rýc-Bednář René SKOB Ostrava
27 37:04 Urbánek Martin O-RUNNAŘI Beskyd Kunčice pod Ondřejníkem
28 41:51 Wysocki Andrzej Śląsk O-Team Zabrze
29 47:59 Czerkawski Wacław UKS Sparta Czyżowice

nkl Kalinowski Michał Daber Team Tarnowskie Góry
nkl Rakowski Jarosław Czarna Wołga Bielsko-Biała
nkl Zdanowicz Jan Kulawy Gliwice
nkl Pętlak Krzysztof Dziadek Jaskinio Gliwice



BK (37/39) 2,4 km 13 PK Status: 12:59
L.p. Czas Imię i nazwisko
1 15:37 Żmij Karolina The Vipers Wilkowice
2 16:39 Stankiewicz Sabina Ewidentna Bystra
3 17:14 Bożek Wiktoria SP 17 Jastrzębie-Zdrój
4 17:20 Řehová Renata SKOB Frýdek-Místek
5 18:13 Volkova Maja Slávia ŽU Žilina
6 18:40 Máchová Markéta SKOB Frýdek-Místek
7 19:02 Niedziela Wioleta SP 13 Jastrzębie-Zdrój
8 19:17 Podgórska Gabriela Gabi Chrzanów
9 20:50 Řehová Natálie SKOB Frýdek-Místek
10 21:00 Hebda Julia Julka He Chrzanów
11 21:08 Valyavka Viktoriya Slávia ŽU Žilina
12 21:17 Śmietana Klaudia SP 13 Jastrzębie-Zdrój
13 21:18 Pietryka Julia SP 17 Jastrzębie-Zdrój
14 22:50 Grochal Nina Nina Chrzanów
15 23:07 Kruczkowska Alicja Reflex Rybnik
16 23:27 Pietryga Patrycja ZSEU Rybnik
17 23:30 Sobczak Magdalena RCI Kraków
18 23:51 Zając Barbara Reflex Rybnik
19 24:26 Traczyk Emilia ZSEU Rybnik
20 25:11 Muras Dominika ZSEU Rybnik
21 26:13 Piechaczek Julia ZSEU Rybnik
22 27:07 Milczarek Julia ZSEU Rybnik
23 27:15 Janiak Lena Reflex Rybnik
24 31:09 Woźniak Ksymena ZSEU Rybnik
25 31:44 Pietryka Emilia SP 17 Jastrzębie-Zdrój
26 32:02 Niedziela Martyna SP 13 Jastrzębie-Zdrój
27 32:14 Gatner Anna SP 17 Jastrzębie-Zdrój
28 32:50 Bożek Maja SP 17 Jastrzębie-Zdrój
29 33:00 Koralewska Blanka SP 13 Jastrzębie-Zdrój
30 33:01 Rychłowska Julia Julka Ry Chrzanów
31 34:38 Konik Julia Reflex Rybnik
32 38:30 Czajka Julia Reflex Rybnik
33 39:17 Jurek Marta Reflex Rybnik
34 40:44 Żuchowicz Inga Reflex Rybnik
35 41:25 Maksymiuk Wiktoria SP 13 Jastrzębie-Zdrój
36 46:57 Kasprzyk Patrycja ZSEU Rybnik
37 51:56 Kumor Natalia ZSEU Rybnik



BM (27/27) 2,4 km 13 PK Status: 12:59
L.p. Czas Imię i nazwisko
1 13:47 Sporysz Krzysztof indywidualnie Kozy
2 14:48 Połącarz Adam indywidualnie Bielsko-Biała
3 15:22 Jaworski Mariusz MATRIX Buczkowice
4 15:30 Dyszy Grzegorz indywidualnie Bobrowniki
5 15:44 Sarna Bartek SP 17 Jastrzębie-Zdrój
6 17:38 Řeha Tomáš SKOB Frýdek-Místek
7 18:48 Marszałek Dawid Jastrzębiacy Jastrzębie-Zdrój
8 19:00 Chudík Martin SKOB Frýdek-Místek
9 19:15 Szotek Antoni ATZ RACIBORZ
10 19:24 Różycki Wojciech ZSEU Rybnik
11 20:26 Jezusek Szymon ZSEU Rybnik
12 20:48 Białecki Tomasz SP 13 Jastrzębie-Zdrój
13 21:26 Filusz Szymon ZSEU Rybnik
14 22:08 Baron Jan Wisła Mała
14 22:08 Lange Daniel Wisła Mała
16 22:14 Popielas Adrian SP 17 Jastrzębie-Zdrój
17 24:11 Lukanek Natan SP 17 Jastrzębie-Zdrój
18 25:16 Zagórski Krzysztof SP 13 Jastrzębie-Zdrój
19 25:40 Beneš Karel KOB Havířov
20 25:57 Dvořák Vlastimil Banik Ostrava Ostrava
21 25:59 Fojt Michal Nitěnky Ostrava Ostrava
22 26:57 Machej Tymoteusz SP 17 Jastrzębie-Zdrój
23 26:58 Borawski Przemysław SP 13 Jastrzębie-Zdrój
24 37:25 Pietras Jakub Wisła Mała
25 37:26 Ciurla Samuel Wisła Mała
26 37:57 Konik Robert Reflex Rybnik
27 38:38 Krajcarz Szymon Reflex Rybnik



CK (8/8) 3,0 km 16 PK Status: 12:59
L.p. Czas Imię i nazwisko
1 23:09 Dobosz Anna Barbara Folek Krokusy Bielsko-Biała
2 23:22 Juračáková Judita SKOB Frýdek-Místek
3 24:22 Siedlecka Marta Dorota Stachańczyk Stare ale jare Cieszyn
4 24:39 Jaworska Barbara Sylwia Żmij Matrix/Vipers Buczkowice
5 27:53 Kawuloková Tereza Tereza Kawuloková TJ TŽ Třinec Bystřice
6 29:04 Strządała Mira Zuza Strządała Byle do przodu Bielsko-Biała
7 29:47 Chudíková Magdalena Magdalena Chudíková SKOB Frýdek-Místek

nkl Máchová Barbora Barbora Máchová SKOB Frýdek-Místek



CM (6/6) 3,0 km 16 PK Status: 12:59
L.p. Czas Imię i nazwisko
1 17:16 Pasierbski Maciej Mateusz Merta Czerwone krzemio Kozy
2 18:55 Żmij Szymon Jacek Żmij The Vipers Wilkowice
3 18:59 Welm Grzegorz Eryk Welm Welm Team Częstochowa
4 19:07 Piątek Tomasz Mikołaj Piątek Szybkie Piątki Pisarzowice
5 20:50 Nicpoń Sylwester Miłosz Nicpoń Nicki Bielsko-Biała
6 29:50 Wydra Tomasz Michał Wydra Sprytne Wyderki Bielsko-Biała



CMIX (4/4) 3,0 km 16 PK Status: 12:59
L.p. Czas Imię i nazwisko
1 17:46 Duda Sebastian Katarzyna Duda DudiTeam Bujaków
2 18:18 Stawowczyk Anna Miłosz Kubica NIEBIESCY - ADHD Bielsko - Biała
3 21:44 Manda Marek Milena Manda Brukselki Kozy
4 23:16 Zawiślak Bartosz Joanna Fiałkowska Kawoholicy Bielsko-Biała



R (11/12) 2,5 km 14 PK Status: 12:59
L.p. Czas Imię i nazwisko
1 15:54 Janora Arkadiusz Rozalia Karina Fami Kozy
2 16:29 Sporysz Jerzy Maciej Sporysz indywidualnie Kozy
3 17:25 Stasiak Krzysztof Emilka Stasiak Czekaj na nas w Kozy
4 20:51 Bizoń Łukasz Tymoteusz Bizoń Bizonki Bielsko-Biała
5 20:57 Kawulok Matyáš Zdeňka Kawuloková Divočáci Bystřice
6 23:37 Michoń Radosław Wojciech Michoń Wojtek TEAM Kozy
7 30:35 Marszałek Jagoda Hanna Marszałek InO SCI Marklowice Górne
8 31:21 Wiącek Monika Wiktor,Oliwia Wilczki i Karate Bielsko-Biała
9 32:12 Kołaczek Katarzyna Szymon Szybkie Błyskawi Bielsko-Biała
10 59:35 Twaruszka Krzysztof Radosław Olga, Micha Krwiożerne saren Zabrze
11 61:42 Kudłacz Helena Tomasz Kudłacz HBB Bielsko-Biała


    Centrum Sportowo-Widowiskowe w Kozach

    Pl. Ks. K. Kochaja 1, 43-340 Kozy

      +48 33 817 57 40

      +48 505 091 883

      sekretariat@csw.kozy.pl

    Godziny otwarcia

    Poniedziałek - Piątek     od 07:00 do 22:00

    Sobota     od 09:00 do 22:00

    Niedziela     od 09:00 do 22:00

    Dojazd

    Projekt i wykonanie : MyWebFactory