WYDARZYŁO SIĘ: Rekonesans trasy XX Biegu Górskiego na Hrobaczą Łąkę
Sprawdzenie trasy czerwcowego biegu zakończone sukcesem.

 

Uczestnicy testu trasy Biegu na Hrobaczą Łąkę
Uczestnicy testu trasy Biegu na Hrobaczą Łąkę

W niedzielę 8 maja odbył się trening trasą XX Biegu Górskiego na Hrobaczą Łąkę. Wydarzenie to było współorganizowane z grupą biegową "Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków". Uczestnicy mieli do pokonania dystans 14,6 km, a następnie zejście do parkingu.

Przypominamy, że początek trasy czerwcowego biegu jest zlokalizowany za szlabanem przy wejściu do Kamieniołomu, następnie skręcamy w lewo i dobiegamy do żółtego szlaku papieskiego, zawracamy w stronę Kamieniołomu, zbiegamy drogami leśnymi w kierunku szlabanu przy ul. Beskidzkiej. Aż do 9km biegniemy leśnymi drogami tzw. Spychaczówkami, a od 9km biegniemy szlakiem turystycznym niebieskim do szczytu Gaiki. Od szczytu Gaiki bieg kontynuujemy szlakiem czerwonym do Przełączy u Panienki. Od przełęczy biegniemy dalej szlakiem czerwonym aż do mety na szczycie Hrobaczej Łąki.

Pogoda w trakcie testu trasy dopisała, frekwencja również, szczyt Hrobaczej został zdobyty, co jest doskonałą prognozą przed zbliżającymi się wydarzeniami.

Pamiętajcie, że zapisy na jubileuszowy XX Bieg Górski na Hrobaczą Łąkę nadal trwają, a przygotowania do biegu idą pełną parą. Organizujemy pakiety startowe, nagrody, medale, statuetki. Już nie możemy się doczekać, jak zobaczymy Was wszystkich na starcie biegu i rajdu – podsumowuje test trasy organizator Biegu Górskiego na Hrobaczą Łąkę – Pan Konrad Hamerlak.

 


  Centrum Sportowo-Widowiskowe w Kozach

  Pl. Ks. K. Kochaja 1, 43-340 Kozy

    +48 33 817 57 40

    +48 505 091 883

    sekretariat@csw.kozy.pl

  Godziny otwarcia

  Poniedziałek - Piątek     od 07:00 do 22:00

  Sobota     09:00 - 22:00

  Niedziela     09:00 - 22:00

  Dojazd

  Projekt i wykonanie : MyWebFactory