WYDARZYŁO SIĘ: Grand Prix na półmetku
Przeszło 80 tenisistów stołowych w różnych kategoriach sklasyfikowano w kolejnej odsłonie Grand Prix „Złota Koza 2018”.

Grand Prix Złota Koza - II edycja
Grand Prix Złota Koza - II edycja

W niedzielę 25 marca w hali Centrum Sportowo-Widowiskowego w Kozach odbył się drugi turniej tegorocznej edycji cyklu. Do rywalizacji stanęli zarówno zawodnicy, którzy uczestniczyli w inauguracyjnej odsłonie styczniowej, nie zabrakło jednak także debiutantów w Grand Prix Kóz. – Najbardziej cieszy nas, że turnieje szybko zyskały renomę, bo spore grono osób zdecydowało się na ponowny przyjazd do Centrum – mówi dyrektor CSW Konrad Hamerlak.

Po kilkugodzinnych potyczkach wyłoniono zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych. Zostali nimi: Krzysztof Kurtycz (amatorzy do lat 12), Jakub Wizner (amatorzy do lat 18), Jakub Pietrańczyk (seniorzy open), Grzegorz Libiszewski (seniorzy do lat 39), Janusz Ihas (weterani 40-49 lat) i Piotr Tomzik (weterani 60+).

Grand Prix Złota Koza - II edycja
Grand Prix Złota Koza - II edycja

Rozgrywki po zmaganiach z minionej niedzieli znalazły się na półmetku. Grand Prix „Złota Koza 2018” kontynuowane będzie podczas turniejów 23 września i 2 grudnia, wówczas to zapadną decydujące rozstrzygnięcia.

Kategoria amatorzy do lat 12:
1. Kurtycz Krzysztof
2. Tomsia Dawid
3. Zawada Mateusz
4. Kasiuba Igor
5. Tomsia Szymon
6. Pysz Kacper
7. Kolbe Marcin

Grand Prix Złota Koza - II edycja
Grand Prix Złota Koza - II edycja

Kategoria amatorzy do lat 18:
1. Wizner Jakub
2. Pakuła Jakub
3. Machelski Szymon
4. Pakuła Radosław
5. Wójcik Miłosz
6. Zawada Jakub
7. Polakowski Kacper
8. Majdak Miłosz
9. Strączek Wojciech

 

Grand Prix Złota Koza - II edycja
Grand Prix Złota Koza - II edycja

Kategoria seniorzy open:

1. Pietrańczyk Jakub
2. Libiszewski Grzegorz
3. Cieślar Marek
4. Prochot Krystian
5. Puda Piotr
6. Ihas Jerzy
7. Tomsia Sławomir
8. Mirek Krzysztof
9. Ihas Janusz
Stec Wacław
Wiechęć Adrian
Suchodolski Zbigniew
13. Kudelski Paweł
Kołoczek Adam
Gołąb Paweł
Szostok Sebastian
17. Wizner Jakub
Świątkowski Grzegorz
Żyrek Piotr
Pawłowski Roman
Kropornicki Bartosz
Śliwka Zdzisław
Kachno Wiktor
Machelski Janusz
25. Majocha Jarosław
Chomicki Bogdan
Paluch Janusz
Duraj Mariusz
Zawada Jakub
Zawada Tomasz
Tomzik Piotr
Pochopień Michał
33. Szafran Robert

 

Grand Prix Złota Koza - II edycja
Grand Prix Złota Koza - II edycja

Kategoria seniorzy do lat 39:
1. Libiszewski Grzegorz
2. Pietrańczyk Jakub
3. Tomsia Sławomir
4. Kołoczek Adam
5. Wiechęć Adrian
6. Wizner Jakub
7. Świątkowski Grzegorz
8. Szostok Sebastian
9. Kropornicki Bartosz
Kudelski Paweł
Duraj Mariusz
Gołąb Paweł
13. Zawada Jakub

Grand Prix Złota Koza - II edycja
Grand Prix Złota Koza - II edycja

Kategoria weterani 40-59 lat:
1. Ihas Janusz
2. Ihas Jerzy
3. Cieślar Marek
4. Puda Piotr
5. Suchodolski Zbigniew
6. Żyrek Piotr
7. Mirek Krzysztof
8. Stec Wacław
9. Paluch Janusz
Śliwka Zdzisław
Majocha Jarosław
Zawada Tomasz
13. Ponikiewski Wojciech

Kategoria weterani 60+:
1. Tomzik Piotr
2. Pawłowski Roman
3. Kachno Wiktor
4. Paszek Władysław
5. Dwornik Zdzisław


    Centrum Sportowo-Widowiskowe w Kozach

    Pl. Ks. K.Kochaja 1, 43-340 Kozy

      +48 33 817 57 40

      +48 505 091 883

      sekretariat@csw.kozy.pl

    Godziny otwarcia

    Poniedziałek - Piątek     od 7:00 do 22:00

    Sobota     od 9:00 do 22:00

    Niedziela     od 9:00 do 22:00

    Dojazd

    Projekt i wykonanie : MyWebFactory