WYDARZYŁO SIĘ: Prace remontowe w CSW
Trwają prace remontowe wokół Centrum Sportowo-Widowiskowego w Kozach jak i na boisku sportowym przy ul. Przeczniej 3. 

CSW Kozy
CSW Kozy

Czas narodowej kwarantanny jest w pełni wykorzystywany przez pracowników Centrum Sportowo - Widowiskowego w Kozach. Prace prowadzone są zarówno przy CSW, jak i wokół stadionu piłkarskiego.

Rozpoczęliśmy od likwidacji wzniesień przed polem bramkowym na boisku trawiastym. Zostały usunięte dziury w punktach wyznacząjących rzut karny. Trawa została napowietrzona i zasilona, a w brakujących miejscach odtworzona.

W kolejnym etapie pracownicy zajęli się ogrodzeniem. Wokół stadionu piłkarskiego tuje nie były przycinane, a teraz całe ogrodzenie nabiera ładnego wyglądu. Krzewy przycinane są do wysokości płotu. Nie zapomniano o tujach wokół CSW i one też zostały przycięte.

Wokół boiska trawiastego pracownicy pozbyli się pozostałości po starym ogrodzeniu. Działania te przyczyniły się do efektowniejszego wyglądu terenu wokół budynku.

Cały teren sukcesywnie jest sprzątny i odnawiany.

- Po weekendzie majowym, prace porządkowe będą wykonywane przez jeszcze większą liczbę pracowników. Mam nadzieję, że znacząco przełoży się to na wygląd obu miejsc. Pozstaje nam tylko czekać na możliwość pokazania mieszkańcom efektów tych prac - mówi Konrad Hamerlak Dyrektor CSW w Kozach.

Trwają prace remontowe wokół Centrum Sportowo - Widowiskowego w Kozach jak i przy boisku piłkarskim przy ul. Przeczniej 3.

 


Centrum Sportowo-Widowiskowe w Kozach

Pl. Ks. K. Kochaja 1, 43-340 Kozy

  +48 33 817 57 40

  +48 505 091 883

  sekretariat@csw.kozy.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek     od 07:00 do 22:00

Sobota     od 09:00 do 22:00

Niedziela     od 09:00 do 22:00

Dojazd

Projekt i wykonanie : MyWebFactory