WYDARZYŁO SIĘ: Trzecia odsłona w minisiatkówce dziewcząt
Siatkarki z Kęt zajęły wszystkie miejsca na podium w trzeciej odsłonie Grand Prix w minisiatkówce dziewcząt o Puchar Dyrektora CSW.

FOTO_CSW
FOTO_CSW

FOTO-CSW
FOTO-CSW

W niedzielę 15.04.2018 r. odbyła się kolejna część zmagań młodych siatkarek w rywalizacji o Puchar Dyrektora. Do zawodów stanęło 15 zespołów siatkarskich trójek z rocznika 2005 i młodszych. Turniej rozpoczął się o godzinie 09:00 i trwał kilka godzin. Rywalizacja była zacięta, a wola walki zawodniczek ogromna. Zmaganiom kibicowali rodzice i przyjaciele uczestniczek.

W najlepszej dyspozycji były tego dnia Kęczanki. Drużyny Kęty 1, Kęty 2 i Kęty 3 zajęły pierwsze trzy miejsca w trzeciej odsłonie naszych zawodów. Tuż za podium znalazła się ekipa z Kóz 1, a w dalszej kolejności Witkowice 1, Szczyrk2, Kęty 4, Szczyrk 1, Kęty 5, Witkowice 4, Witkowice 3, Szczyrk 3, Witkowice 2, Szczyrk 4 i Kozy 2.

Szczególne podziękowania dla dziewcząt sędziujących w turnieju: Roksany Bajeńskiej i Wiktorii Koterbickiej oraz Moniki Zębowicz.

Po zakończeniu turnieju uczestniczki otrzymały pamiątkowe dyplomy. Dziękujemy za rywalizację w duchu Fair Play oraz stworzenie wspaniałej siatkarskiej atmosfery.

FOTO_CSW
FOTO_CSW

W trzecim etapie zawodniczki walczyły też o punkty do klasyfikacji generalnej. Na prowadzeniu są dziewczyny z zespołu Kęty 2,  zaraz za nimi zespół Kęty 1. Aktualnie trzecie miejsce zajmują trzy drużyny: Kozy 1, Szczyrk2 i Kęty 3 - końcówka turnieju zapowiada się więc bardzo emocjonująco.

Grand Prix edycja wiosenna wkracza w decydującą fazę - ostatnia odsłona już 13.05.2018 r.