Kozianie z medalami!

Kozianie z medalami

Zawodnicy Stowarzyszenia Benchpress Kozy trenujący w CSW Kozy rozpoczęli starty w trójboju siłowym pod okiem trenera Wiesława Wróbla. Są to: Magdalena Szpila, Grzegorz Drewniany, Mariusz Wyrozębski oraz Janusz Witkowski.

W dniu 01.08 odbyły się zawody na Słowacji Victoria Cup w martwym ciągu. Startowało 14 zawodniczek i 90 zawodników. Wśród zawodniczek wygrała Magdalena Szpila uzyskując wynik 120 kg, natomiast wśród zawodników wygrał Wiesław Wróbel uzyskując wynik 280kg

W dniach 27-29.08 odbyły się ME federacji XPC w trójboju siłowym w Siedlcach. Nasza gminę reprezentowało 5 zawodników zdobywając łącznie 7 medali w tym 4 złote. Magdalena Szpila zdobyła pierwsze miejsce open, natomiast Wiesław Wróbel i Grzegorz drewniany 2 miejsce open. Na zawodach debiutował Mariusz Wyrozębski uzyskując wynik 240kg w martwym ciągu.

W dniach 01-04.09 odbyły się ME prestiżowej federacji GPC w Trnavie. Startowało 500 zawodników z 16 krajów. Nasi zawodnicy zdobyli łącznie 8 medali. Najlepsze wyniki uzyskali : Magdalena Szpila zdobywając 2 złote medale i trzy puchary, Wiesław wróbel zdobył złoty medal i 2 miejsce w open. Dobry wynik w trójboju uzyskał Grzegorz Drewniany uzyskując 660kg w trójboju siłowym.

Trener Wiesław Wróbel dziękuje za zaangażowanie zawodnikom, wójtowi panu Jackowi Kalińskiemu, dyrektorowi CSW Kozy panu Konradowi Hamerlak oraz sympatykom sportów siłowych.